Twitter Dile Geliyor

02 Aralık 2011

Twitter kullanıcıları arttıkça, kullanım alanındaki ihtiyaçların ve  Twitter’ı destekleyen uygulamaların sayısı da gittikçe artıyor. Bunlardan bir tanesi de @ademilter ve @fkadev tarafından geliştirilmekte olan voiice.me projesi. Projenin sloganı da “more social”. Henüz test aşamasında olanvoiice.me projenin ekran görüntüleri projenin kullanışlı ve sade bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor.

Yazının Devamı »

Tagged with:
 

Bugüne kadar Twitter‘ınızı Facebook’a,Facebook‘unuzu da Twitter’a bağlayabiliyordunuz. Şimdi sıra Google+‘ınızı Twitter’a bağlamaya geldi ama öyle böyle bir bağlama değil.

Bazı zamanlar değişik platformlarda aynı içeriği paylaşmak istediğimiz zamanlar olmuyor değil. İşte bu zamanlarda 3-4 tane ayrı sitede aynı içeriği paylaşmak çoğu zaman eziyet gibi geliyor. Buna çare olarak da sitelerin birbiriyle entegre işlemleri yapılmakta. Bugüne kadar bir kaç Twitter-Google+ entegresi denense de bu uygulama kadar başarılı olduğunu düşünmüyorum.

Uygulamanın ismi G+ Twitter for Google+. Bu uygulamayı kullanmanın tek şartı ise Google Chrome tarayıcısını kullanıyor olmanız. Eğer, bu tarayıcıyı kullanıyorsanız artık işiniz daha basit. Yapmanız gereken tek şey bu linke tıklayarak Google Chrome için olan uygulamayı tarayıcınıza yüklemeniz.

sosmed.net

Tagged with:
 

İlk çıktığı zamanlardan beri bilgisayarları birbirine bağlamak için kullanılan internet, son yıllarda iyice hareketlenen sosyal ağlar sayesinde benzer bir beceriyi insanları bir araya getirme konusunda gösteriyor. Konuya biraz genişçe değinelim istedik, hani hala bilmeyenleriniz varsa diyerekten…

Tagged with: