Akıllı telefon ve tablet sahibi, çevrimiçi ve çevrimdışı yayınları yakından takip eden okuyucularımıza güzel bir haberimiz var. Google, geçtiğimiz hafta hayata geçirdiği Google Currents servisi ile yüzlerce dergiye ücretsiz bir şekilde ulaşmamızı sağlıyor.

Android ve iOS tabanlı cihazlar için geliştirilen bu uygulama sayesinde Fast Company, Forbes, Popular Science gibi tanınmış dergiler ücretsiz olmak üzere, dijital yayınlar da dahil toplam (şimdilik) 180 adet yayına bir noktadan ulaşmamız mümkün.

Akıllı telefon ve tabletlere uygun optimize edilen yayınlar sayesinde olan biteni tek bir noktadan daha rahat takip edebilecek ve çevrenizle paylaşabileceksiniz. Dijital yayınları dergi formatında sunan Google Currents, Google’in arama teknolojisinden faydalanarak gündemdeki haberleri beş başlık altında sunuyor.

Takip ettiğiniz blog ve Google Reader hesabınızı da Google Currents’a ekleyerek ilgilendiğiniz tüm konuları yakından takip edebilirsiniz.

Çevrimdışı olduğunuzda senkronize olarak içeriğini güncelleyen Google Currents, kelimenin tam anlamıyla keyifli bir okuma tecrübesi sunuyor.

Google Currents şimdilik Türkiye’den yüklenemiyor, ancak sizin de Amerika hesabınız varsa, uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Kaynak: sosyalmedya.co

 

Comments are closed.